دسترسی به هویت ، حفاظت از نقطه پایانی و عملکرد کاربر


مهم نیست که شما در حال حاضر در پیوستار “بازگشت” کجا هستید ، به نظر می رسد نوعی کار تأکید شده از راه دور برای ماندن در اینجا است. روزهایی که 30 درصد نیروی کار شما از راه دور به سیستم های شما دسترسی پیدا می کنند ، گاهی اوقات گذشته است.

بخشهای عظیمی از نیروی کار شما برای آینده قابل پیش بینی با پرداخت حق بیمه ادامه خواهد یافت. بنابراین امنیت و مدیریت هویت نقطه پایانی لحظه ای در صف یافتند.

تاریخچه IAM

شناسنامه در دهه 1850 و پس از آن گواهینامه رانندگی در آغاز قرن و گذرنامه در پر سر و صدا 1920 انجام شد. دهه 1960 رمزهای ورود به حریم خصوصی پرونده ها را به همراه داشت و همه ما در دهه 1990 به شاهراه اطلاعات دسترسی پیدا کردیم. حسابداری Enron ترتیب Sarbanes-Oxley را داد که بازار مدیریت هویت را فراهم می کرد.

تاریخچه امنیت نقطه پایانی

اواخر دهه 90 یک آنتی ویروس برای ما به ارمغان آورد که ابر را در سال 00 معرفی کرد. موفقیت هدف البته در سال 2013 همه چیز را تغییر داد و سیستم عامل حفاظت از نقطه پایان را به وجود آورد. حفاظت از نقطه پایان مدرن تکامل یافته است که شامل قابلیت تشخیص و پاسخ می باشد.

سیستم های شما و کاربران شما

از آنجا که شما سیستم هستید و کاربران شما عمدتا بردارهای تهدید بی شمار هستند. قفل امنیتی Endpoint شرط بندی روی میز است. در حقیقت ، گزارش موقت پیش رو ما این واقعیت را نشان می دهد که دفاع Endpoint از ششمین هزینه بودجه در پنج ماه گذشته به بالاترین میزان به دومین رسیده است. بنابراین این سیستم ها و ابزارها را پوشش می دهد ، اما در مورد مردم چه می توان گفت؟

انتقال افراد از طریق VPN یا RDS یا VDI شرط روی میز است. اما مدیریت اختیارات ، پاسخگویی شخص ثالث ، عملکرد دستبند و مدیریت دسترسی بله همه اینها هستند.

دسترسی برای تصمیمات من روشن یا خاموش است ، بنابراین امنیت بیشتری لازم است. این جایی است که چرا راه حل های IAM امنیت نقطه پایانی را برآورده می کنند.

و برخی از راه حل های IAM وجود دارد که در واقع توانایی افزایش بهره وری را به شما می دهد. لطفاً به جفرسون هاو از Tech Demo Okta مراجعه کنید.

بر اساس آرایش و پشته سیستم شما ، این برنامه زمان بندی شامل و انتشار به طور بالقوه گسترده خواهد بود. در طرف دیگر این اجرا ، به نظر می رسد یک بستر کاملاً یکپارچه برای کارایی و بهره وری برای کاربران شما است.

بودجه ها مانند گذشته نیستند – گزارش موقت پیش رو همچنین این واقعیت را برجسته می کند که اکثر بودجه ها در حال حاضر مسطح یا وارونه هستند ، که برعکس جهتی است که ما فقط یک سال پیش در پیش گرفتیم.

بنابراین تصمیمات سرمایه گذاری ظریف تر از همیشه است. اما طرز فکر شما حتی یک پنی هم هزینه نمی کند. دوباره به نمودار Venn نگاهی بیندازید ، که اکنون حفاظت از نقطه پایانی و کنترل دسترسی شما است ، و لطفاً سیستم ها ، کاربران خود را دوباره تأیید کنید و کار شما تمام شد.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *