6 مزیت برتر قفل های با امنیت بالا


امنیت همیشه باید در اولویت صاحبان مشاغل باشد. چگونه دیگر می توانید از تجارت خود در برابر سرقت ، سرقت و تخریب محافظت کنید؟ البته ، درب ، مجموعه قاب و نقاط دسترسی اطراف باید سطح بالایی از ثبات را ارائه دهند. راه دیگر برای محافظت از دارایی شما نصب قفل های با امنیت بالا است. آنها سطح اضافی از حفاظت و امنیت را فراهم می کنند.

چه چیزی قفل های امنیتی بالا را متفاوت می کند؟

قفل های با امنیت بالا برای رفع نقاط ضعف قفل های استاندارد طراحی شده اند. آنها امنیت بیشتری برای محافظت از اشیا valu با ارزش و اطلاعات فراهم می کنند. قفل های امنیتی بالا از ویژگی های خاصی برای محافظت در برابر سرقت و سرقت استفاده می کنند.

ترکیب فلزی

یک قفل خوب با درجه امنیت بالا از فلزات سنگین قوی ساخته شده است. از قطعات پلاستیکی نباید در ساخت قفل هایی با درجه امنیت بالا استفاده شود. خواهید فهمید که آیا قفل با امنیت بالا از نظر وزن از فلز پایه ساخته شده است یا خیر. فلز همیشه از پلاستیک سنگین تر است ، بنابراین هرچه سنگین تر باشد بهتر است.

مقاومت پیچ و مهره

قفل با درجه امنیت بالا باید بتواند در برابر نیروی زیادی مقاومت کند. بنابراین ، آنها از پیچ و مهره های فولادی سخت شده استفاده می کنند که می تواند در برابر حمله ، لگد زدن یا استفاده از چکش مقاومت کند. بدون پیچ و مهره فولادی محکم ، این نوع دست اندازها پیچ را خم می کنند یا می بندند ، و اموال شما را در معرض نفوذ قرار می دهد.

پیچیدگی سیلندر قفل

هرچه سیلندر قفل سخت تر شود ، برداشتن قفل برای سارق سخت تر خواهد بود. مکانیک داخلی سیلندر قفل باید به اندازه کافی دشوار باشد تا از فشار دادن قفل توسط مجرم و ایجاد تأثیر روی قفل جلوگیری کند.

محافظ مته

قفل های با امنیت بالا برای مقاومت در برابر حملات حفاری طراحی شده اند و برداشتن آنها غیرممکن است. بعضی از قفل ها از بدنه فلزی سخت شده ، سنجاق های فلزی یا دیسک های مخصوصی که در مسیری که باید مته از آن نفوذ کند ، استفاده می شود. حتی سپرهای فلزی نیز وجود دارد که از خود قفل محافظت می کند.

قفل امنیتی بالا

مزایای استفاده از قفل های با امنیت بالا برای محافظت از تجارت شما

با هر سیستم امنیتی ، اموال شما ایمن تر و ایمن تر است. قفل های امنیتی بالا این موارد و موارد دیگر را ارائه می دهند. همه این مزایا امنیت تجارت را بهبود می بخشد.

1. کلید محدود. بسیاری از صاحبان مشاغل بدون اجازه آنها با کلیدهای گمشده یا کپی شده برخورد کرده اند. با قفل های امنیتی بالا ، ویژگی اضافه شده یک سیستم کانال محدود ، تکثیر غیر مجاز را متوقف می کند.

کانال محدود شده برای جلوگیری از کپی کردن کلیدها توسط کارمندان اصلی طراحی شده است. بسیاری از سیستم ها با کانال های محدود ثبت اختراع شده اند. فقط یک قفل ساز با رضایت کتبی صاحب مشاغل مجاز به ساخت کلیدهای تکراری است. این امر به ایجاد کنترل های کلیدی در یک کسب و کار یا سازمان کمک می کند.

جاهای خالی کلیدی در بازار آزاد موجود نیست. نیاز به تعویض قفل ها با این سیستم کاهش می یابد ، زیرا فقط یک قفل ساز می تواند یک کلید را کپی کند. صاحب مشاغل می تواند با دانستن اینکه کدام کلیدها متعلق به درهای خاصی است و افرادی که از آنها استفاده می کنند ، مدیریت و کنترل دسترسی را بهبود ببخشند.

2. انتخاب غیرممکن است. مکانیسم قفل کردن مربوط به یک پین خاص است. فقط یک قفل ساز با ابزارهای ویژه می تواند قفل ها را با امنیت بالا باز کند ، به طوری که شرکت ها می توانند از خسارات مالی مرتبط با سرقت جلوگیری کنند. قفل های با امنیت بالا دارای یک محفظه مقاوم در برابر مته هستند که از خارج شدن قفل از درب جلوگیری می کند. مجبور نیستید برای جایگزینی قفلهای آسیب دیده توسط شخصی که سعی در برداشتن آن دارد یا لگد زدن درها را هزینه کنید.

3. سفارشی سازی قفل های با امنیت بالا می توانند متناسب با نیازهای کاری شما باشند. اگر چندین مکان امنیتی دارید ، می توانید هر قفل را برای آن مکان خاص سفارشی کنید.

4. قفل ها را دوباره تنظیم کنید. دیگر دوران تعویض قفل ها به دلیل از بین رفتن یا سرقت کلید گذشته است. قفل های امنیتی بالا امکان تنظیم مجدد کلیدها از جمله کلیدهای اصلی و کلیدهای اصلی بزرگ را فراهم می کنند.

5. مانیتور از راه دور. با پیشرفت تکنولوژی می توان قفل های با امنیت بالا را از راه دور کنترل کرد. این به صاحب مشاغل یا شخصی که اختصاص داده شده است می تواند با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه زنگ ساعت را تنظیم ، قفل و قفل درها را تنظیم کند. اگر کسی بخواهد در آن دخالت کند ، اخطار امنیتی دریافت خواهید کرد.

قفل برای املاک تجاری

6. آرامش. هیچ احساسی بهتر از این نیست که صبح سر کار بروید و همه چیز را سر جای خود پیدا کنید. با دانستن اینکه تجارت شما ایمن و مطمئن است ، خواب راحت تری خواهید داشت.

آیا به محافظت بهتر از ملک تجاری خود احتیاج دارید؟

هیچ چیز مهمتر از محافظت از اموال تجاری در برابر سرقت و آسیب نیست. Gateway Lock & Security می تواند به شما در یافتن راه حل های امنیتی مناسب برای تأمین نیازها و بودجه خاص خود کمک کند. برای خانه یا محل کار ما مجموعه ای از قفل های امنیتی در نظر گرفته شده است که می تواند به صورت منحصر به فرد طراحی شود.

با ما تماس بگیرید امروز!

سیستم قفل جدید خود را از یک قفل ساز و کارشناس امنیتی مطمئن نصب کنید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *