5 نکته برای به حداقل رساندن خطرات آتش سوزی در کسب و کار شما


آتش سوزی در محل کار هنوز هم معمول است ، با اطلاعاتی از این قبیل درک اهمیت وجود یک سیستم اعلام حریق شایسته و قابل اعتماد برای ایجاد حفاظت کافی آسان است.

بنابراین مهم است که اقدامات / استراتژی های اطفا fire حریق را در نظر بگیرید. آنها باید مرتباً بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که کارمندان شما از آگاهی کافی برخوردار هستند.

با اطمینان از اینکه می خواهید کمک کنید ، در اینجا 5 نکته برای به حداقل رساندن خطر آتش سوزی آورده شده است

1. ارزیابی خطر آتش سوزی را مرتباً به روز کنید

اولاً ، الزامات قانونی تحت مقررات اصلاح مقررات (ایمنی در برابر آتش) داشتن اطلاعات به روز است ارزیابی خطر آتش سوزی. این باید سالانه بررسی شود و هر 3 سال به روز شود. ارزیابی خطر آتش سوزی افراد در معرض خطر را در محل و همچنین هر گونه خطر خاص آتش سوزی را برجسته می کند.

2. کارهای کوچک درست را انجام دهید

اطمینان حاصل کنید که اموال شما در برابر خطرات احتمالی آتش سوزی محافظت شده است. باید مواد قابل اشتعال را از منابع احتمالی احتراق دور نگه دارید. حتی اگر فکر نکنید احتمال آتش سوزی وجود دارد ، ارزش خطر را ندارد. خانه داری خوب برای محافظت از اموال شما در برابر آتش ضروری است.

3. از ایمن بودن شبکه برق اطمینان حاصل کنید

ایمنی الکتریکی خود را حفظ کنید ، این امر هنگام نصب تجهیزات شروع می شود. آنها را از یک شرکت صالح و واجد شرایط نصب کنید و به طور منظم نگهداری کنید. با این حال ، شما همچنین باید به دستگاه های قابل حمل خود فکر کنید ، که گاهی اوقات نادیده گرفته می شوند. اطمینان حاصل کنید که آنها با PAT آزمایش شده اند و همه سیم ها را از نظر احتمال احتمالی بررسی کنید.

4- یک منطقه سیگار کشیدن را مشخص کنید

انداختن سیگار دور انداخته در سطل زباله به اندازه کافی ایمن نیست ، به راحتی مواد قابل اشتعالی وجود دارد که به زودی به یک خطر آتش سوزی تبدیل می شوند. مناطق سیگار کشیدن نیز باید از ساختمان و دیگر مناطق خطرناک مانند مناطق زباله و انبارهای سوخت دور باشد.

5- برای یک حادثه برنامه ریزی و آموزش دهید

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما اینگونه هستند برای آتش آموزش دیده است، این امر برای حفظ ایمنی انسان در صورت آتش سوزی ضروری خواهد بود. در این بین ، برنامه ریزی مناسبی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که همه افراد تجارت از مسئولیت های خود در صورت آتش سوزی آگاه هستند.

با بحث در مورد محل های خود مطمئن شوید که محل زندگی خود را در برابر خطر آتش سوزی محافظت می کنید پیشگیری از آتش سوزی امروز با یکی از متخصصان ما به من زنگ بزن 0845 402 3045 یا ایمیل sales@assured-ltd.co.uk برای اطلاعات بیشتر.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *