5 مورد از بدترین آتش سوزی های هتل ها از سال 2014 تاکنون


آیا می دانید در 12 ماه منتهی به آوریل 2019 وجود دارد 613 آتش سوزی در هتل ها ، B&B و سایر مکان های خواب.

به عنوان یک مدیر هتل ، ما درک می کنیم که شما می خواهید از مردم و محل زندگی خود محافظت کنید. آتش سوزی می تواند بر روی هر قسمت از هتل تأثیر بگذارد و از طرق مختلف باعث ایجاد آن می شود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم شما را از مروری بر 5 مورد بدترین آتش سوزی هتل از سال 2014 مطلع کنیم.

در اینجا 5 مورد از بدترین آتش سوزی های هتل ها از سال 2014 تاکنون آورده شده است

5. هتل Caledonian – نیوکاسل – اکتبر 2019

بیش از 30 آتش نشان در هتل Caledonian در نیوکاسل با آتش سوزی مبارزه کردند. آتش نشانی و خدمات امدادی Tyne and Wear در ساعت 5:23 بعدازظهر به محل احضار شدند. هیچ تلفاتی گزارش نشده است. با این حال ، سازمان آتش نشانی برای کنترل آتش باید بسیار سخت کار می کرد.

به مردم محلی هشدار داده شد که برای جلوگیری از استنشاق دود ، پنجره ها و درهای خود را ببندند.

4. هتل Lynton Hosue – Westen-Super-Mare – ژانویه 2018

پس از روشن شدن ساختمان ، خدمات نجات و آتش نشانی Avon و Somerset به هتل Lynton House فراخوانده شدند. آتش سوزی از طبقه اول آغاز شد و کل ساختمان را در بر گرفت. در حالی که 8 تیم آتش نشانی برای مهار آن می جنگیدند می توانست دود در امتداد ساحل نشت کند.

3. هتل Sheddon Hall – Torquay – ژوئن 2019

هتل تاریخی برای آتش سوزی بیگانه نبود. با این حال ، آخرین آتش سوزی در ژوئن 2019 ممکن است آخرین فصل آن باشد. در این حادثه بیش از 50 آتش نشان حضور داشتند که گمان می رود توسط پیمانکاران در محل آغاز شده باشد.

خاکستر تقریباً در فاصله 1 مایلی از محل دیده می شود که بوی سوختگی تا 2 مایلی دیگر گزارش شده است.

2. هتل Potters Heron – آمپفیلد – مارس 2018

بیش از 125 آتش نشان در آتش سوزی در هتلی در حوالی Chandlers Fo حضور داشتندrd پس از گسترش شعله های آتش از دودکش ، سقف کاهگلی هتل آتش گرفت.

خوشبختانه در این آتش سوزی هیچ فردی آسیب ندید و آتش نشانان توانستند آن را کنترل کنند.

1. هتل اسپا بندر ریچموند – ریچموند – مه 2019

حدود 100 آتش نشان برای آتش سوزی فراخوانده شدنددر طول تعمیر و نگهداری هتل را کاملاً پوشش می دهد. بخشی از هتل مجاور نیز آتش گرفت و حدود 300 مهمان مجبور به تخلیه شدند.

آتش نشانان در شرایط دشوار برای کنترل آتش و مهار آن در منطقه آبگرم هتل بسیار تلاش کردند.

آیا نگران ایمنی افراد و محل زندگی خود هستید؟ امروز با یکی از متخصصان ما در مورد خود صحبت کنید ایمنی آتش. به من زنگ بزن 0845 402 3045 یا ایمیل sales@assured-ltd.co.uk پیشنهاد خود را دریافت کنید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *