5 دلیل اصلی ایجاد آتش سوزی در تولید


آیا می دانید در 12 ماه منتهی به آوریل 2019 بیش از 2000 مورد آتش سوزی در اماکن صنعتی در انگلیس رخ داده است؟ این شامل بیش از 1900 آتش سوزی تصادفی است. 2 مرگ و 137 مرگ.

با اطمینان از اینکه می خواهید کمک کنید ، در اینجا 5 دلیل اصلی آتش سوزی در کارخانه های تولیدی آورده شده است

1. تجهیزات و ماشین آلات

کلیه ماشین آلات و تجهیزات باید بطور منظم نگهداری شوند ، خصوصاً تجهیزات قدیمی. ماشین های قدیمی بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند. گاهی اوقات این بدان معناست که دستگاه آسیب دیده است ، اما بدتر از آن ، می تواند آتش سوزی نیز ایجاد کند. روغن های ریخته شده یا نشت های سمی پس از تماس با منبع آتش سوزی می توانند به یک خطر آتش سوزی تبدیل شوند.

2. مایعات و گازهای قابل اشتعال

مایعات و گازهای قابل اشتعال هنگام تماس با منبع احتراق باعث آتش سوزی می شوند. اگر جرقه ، سیگار یا هر شعله باز با گاز یا مایع تماس پیدا کند ، ساختمان را مشتعل و مشتعل می کند ، یا حتی بدتر ، منفجر می شود و به طور بالقوه محل را خراب می کند.

3. کار داغ

کار گرم معمولاً با تجهیزات جوشکاری و برش همراه است. با این حال ، اینها همچنین می توانند لوازم احتراق ، گرمایش و لحیم کاری باشند که خطر آتش سوزی دارند. این به دلیل جرقه و مواد مذاب است که در صورت تماس آنها با مواد قابل اشتعال مشکل بزرگی ایجاد خواهد کرد.

4. اتاق هایی برای آشپزخانه و استراحت

این خطری است که اکثر مشاغل با آن روبرو هستند. کارکنان باید مسئول وسایلی مانند توستر ، اجاق گاز ، مایکروویو و سایر وسایل برقی باشند. آنها به خودی خود خطر خاصی برای آتش سوزی دارند و هرگز نباید آنها را در حالی که یک شب بدون مراقبت هستند روشن کرد.

5. انبار و امکانات ذخیره سازی

منلازم به یادآوری است که سهام اضافی می تواند به سرعت آتش سوزی را تشدید کند. اگر لوازم شما قابل اشتعال باشد ، قبل از اینکه نیروهای آتش نشانی به محل دسترسی برسند ، یک آتش سوزی کوچک به سایر قسمت های ساختمان سرایت می کند. مواردی مانند لباس ، جعبه مقوایی و کاغذ مواردی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت ایمنی در برابر آتش و قانون حفاظت در مقابل آتش برای محل شما به من زنگ بزن 0845 402 3045 یا ایمیل sales@assured-ltd.co.uk امروز با یکی از متخصصان ما صحبت کنید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *