کریسمس امسال فروشگاه خرده فروشی خود را ایمن نگه دارید


کریسمس اغلب شلوغ ترین زمان سال برای فروشگاه های خرده فروشی است که همه در حالت تعطیلات کامل هستند. هدیه خریداری می شود ، غذا خریداری می شود و سهام اضافی برای تأمین تقاضا سفارش داده می شود.

فروشگاه های خرید به دلیل پول نقد ، پول نقد و سایر اشیا valu با ارزش اضافی موجود در سایت ، احتمالاً در فصل تعطیلات مورد هدف قرار می گیرند.

با اطمینان از اینکه می خواهید با بهترین نکات ما به حفظ امنیت فروشگاه خود کمک کنید

ارزش های خود را از چشم دور نگه دارید

اگر فروشگاه شما همیشه تحت مراقبت خواهد بود ، اگر کارمندی تنها بماند ، مهم نیست که فروشگاه برای یک متجاوز جذاب نباشد. مرتباً پول را در گاوصندوق بگذارید و مطمئن شوید هر شب تخلیه می شود. هنگام قفل کردن ، صندوق های پول را بدون هیچ گونه پول در خارج بگذارید و مطمئن شوید که هیچ وسیله ارزشمندی از پنجره ها قابل مشاهده نیست.

از قفل بودن انبار خود اطمینان حاصل کنید

بسیاری از سهام ارزشمند غالباً در انبارها ذخیره می شوند ، مخصوصاً در ایام کریسمس ، هنگام سفارش لوازم اضافی. مجرمان از این امر آگاه هستند و اگر به آنها فرصتی بدهید ، سود می برند. هنگام بررسی اینکه از کدام سیستم های امنیتی استفاده کنید ، نصب را در نظر بگیرید SmokeCloak و همچنین سنتی نظارت تصویری و هشدار متجاوز.

فضای بیرونی خود را روشن نگه دارید.

اگر پارکینگ خود را در قسمت های بیرونی که نمی توانند پنهان کنند روشن کنید ، مزاحمین از مزایای آنها استفاده می کنند. با استفاده از روشنایی در فضای باز ، عموم مردم احتمالاً یک سرقت را می بینند و بنابراین آن را به پلیس گزارش می دهند یا شهادت های ارزشمندی را به شاهدان ارائه می دهند.

سیستم های خود را حفظ کنید

ممکن است شما همه سیستم های امنیتی مناسب را داشته باشید ، اما آیا عملکرد آنها را کاملا بررسی کرده اید؟ سیستم های خود را داشته باشید پشتیبانی توسط یک شرکت تخصصی برای اطمینان از خوب بودن آنها بدترین زمان برای فهمیدن اینکه سیستم های شما کار نمی کنند بعد از هک است.

استخدام پرسنل اضافی

استخدام پرسنل اضافی نه تنها به خدمات مشتری و حفظ تقاضای اضافی برای فصل تعطیلات کمک می کند. همچنین می تواند عامل بازدارندگی سارقان باشد. کارکنان بیشتر به معنای دید بیشتر در مورد سهام و مشتریان هستند. این بدان معناست که افراد کمتر می توانند بدون پرداخت هزینه کالاهای خود از یک سفر اب زیر کاه خارج شوند.

مطمئن شوید که مال شماست حفاظت شده. امروز با یکی از متخصصان ما تماس بگیرید 0845 402 3045 یا ایمیل sales@assured-ltd.co.uk برای پیشنهاد شما گزینه دیگر این است که لیست رایگان ارزیابی شخصی خود را برای پیشگیری از جرم خرده فروشی بارگیری کنید اینجا.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *