کریسمس امسال تجارت خود را ایمن نگه دارید


آیا می دانید در فصل تعطیلات ، مشاغل “تقریباً 978 میلیون پوند به خاطر مجرمان ضرر می کنند؟”

گرچه ممکن است جنایت در کریسمس در اولویت اولویت های شما قرار نگیرد ، اما نباید فراموش شود. آخرین اتفاقی که می خواهید بیفتد یک متجاوز است که جشن های شما را خراب می کند.

در اینجا 5 نکته برتر برای کمک به کسب و کار شما در کریسمس در تجارت حفظ شده است.

1. پنجره ها و درها را بررسی کنیدویندوز ساده ترین راه برای دسترسی متجاوز به تجارت شما است. همیشه از قفل بودن پنجره ها و درها اطمینان حاصل کنید. دستگاه های امنیتی اضافی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، مانند هشدارهای پنجره به میله های امنیتی.

2. از کارگران تنها خودداری کنید – همه کارگران تنها در فضای شلوغ جشنها در پیش بینی یا حذف برخی از پروتکل های امنیتی در معرض مجرمان قرار خواهند گرفت. در حالت ایده آل ، هرگز کسی برای قفل شدن باقی نمی ماند ، سعی کنید این را قبل از آخرین روز تنظیم کنید.

3. اطمینان حاصل کنید که سیستم های امنیتی شما به درستی کار می کنند – داشتن تجهیزات ایمنی مناسب که به آنها اعتماد و اعتماد دارید برای اطمینان از ایمن ماندن شغل شما بسیار مهم است.از مزاحمان و آتش سوزی.

4. مطمئن شوید که چراغ های ایمنی و دوربین مداربسته برای اهداف شما مناسب هستند – ما نه تنها شبهای طولانی تری داریم ، بلکه حتی در طول روز نیز می توان در زمستان با روزهای تاریک و دید ضعیف نور را کم کرد. بنابراین تهیه خود مهم است نظارت تصویری دوربین ها هنوز کارآمد هستند و می توانند حرکت را ضبط کنند

5- در ساعات کاری کریسمس با ارائه دهنده نظارت خود تماس بگیرید با خود تماس بگیرید نظارت بر تامین کننده برای اطلاع از ساعات کاری کریسمس. این به این دلیل است که اگر زنگ هشدار شما فعال شود ، آنها می توانند به سرعت عمل کنند. اگر نظارت هشدار ندارید ، باید آن را در نظر بگیرید. وبلاگ نظارت ما را ببینید اینجا.

اگر نمی خواهید جشن های شما توسط افراد متجاوز یا آتش سوزی از بین برود ، امروز با ما تماس بگیرید 0845 402 3045 یا از طریق ایمیل برای ما sales@assured-ltd.co.uk

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *