مزایای سیستم های کلیدی محدود


از کلیدها روزانه برای قفل و ایمن سازی موارد مهم استفاده می شود. ساختمان ها ، افراد ، دارایی ها ، سوابق ، اسناد و پول نقد همه مواردی است که می خواهیم برای ایمن نگه داشتن آنها تلاش کنیم. برخی افراد کلیدهای خود را گم می کنند یا کارمندان سابق کلیدها را پس نمی دهند. احتمال یافتن این کپی ها توسط افراد غیر مجاز یا تکثیر آنها ممکن است ساختمان و دارایی شما را در معرض خطر قرار دهد.

وزارت دادگستری آمریکا گزارش می دهد که هر ساله 2.5 میلیون سرقت رخ می دهد. با استفاده از سیستم امنیتی مناسب می توان این تعداد را کاهش داد. برای جلوگیری از این کار چه کاری می توانید انجام دهید؟ در یک سیستم کلید محدود برای تجارت خود سرمایه گذاری کنید. امنیت بهتری را برای آرامش خاطر شما فراهم می کند.

سیستم کلید محدود چیست؟

سیستم کلید محدود برای جلوگیری از تکثیر غیر مجاز کلید برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل طراحی شده است. این سیستم ها دسترسی ایمن به ساختمانهای دارای چندین ورودی را فراهم می کنند. مالک تصمیم می گیرد چه کسی و از کجا دسترسی پیدا کند. هر کلید را می توان در نگهدارنده آن و قفل فعال شده جستجو کرد. فقط توسط یک قفل ساز حرفه ای خاص قابل تولید است.

سیستم های کلیدی محدود معمولاً توسط بیمارستان ها ، مدارس و دانشگاه ها ، هتل ها ، باشگاه های ورزشی و ساختمان های اداری استفاده می شوند.

یک سیستم کلید محدود را انتخاب کنید

5 دلیل برای انتخاب یک سیستم با کلیدهای محدود

سیستم های کلیدی محدود برای خصوصیات تجاری و صنعتی کوچک تا بزرگ ایده آل است که شامل چندین سایت و کاربر است. با توسعه تجارت می توان سیستم های کلیدی محدود را گسترش داد. سایر مزایا عبارتند از:

1. امنیت بیشتر. افراد کمتری به نقاط ورود دسترسی دارند و کپی فقط برای افرادی که این اختیار را از مالک یا شخص آنها دریافت کرده اند صادر می شود. با اختصاص تنها یک قفل ساز به یک سیستم کلید خاص ، یک سیستم کلید محدود تضمین می کند که سایر قفل سازها از تهیه نسخه جلوگیری می کنند. این سطح امنیت بالاتری را فراهم می کند.

یک شماره و سیستم منحصر به فرد به هر کلید متصل است که حتی از حفاظت بیشتری نیز برخوردار است. این اعداد به یک پایگاه داده کلیدی وارد می شوند و اجازه استفاده مجدد یا کپی ندارند.

2. ضبط کلید را حفظ کنید. هر کلید ساخته شده در قفل ساز ثبت می شود چه کسی کلید را ساخت مالک یا مدیر شرکت همیشه از تعداد کلیدهای ساخته شده توسط قفل ساز و برای آنها صادر شده است. نگهداری سوابق از هر مکان کلیدی و هرگونه مجوز برای به دست آوردن مجموعه کلیدهای جدید ، به مالک اطلاع می دهد.

3. مشکل در انتخاب قفل. طراحی یا شکل منحصر به فرد کلیدها در یک سیستم کلید محدود دارای ویژگی های پیشرفته ای است که بعید به نظر می رسد شخصی قفل را انتخاب کند. طراحی اختراع شده تضمین می کند که هیچ کس دیگری نمی تواند نقاط اصلی را تولید کند. همچنین می توان کلیدها را به صورت سفارشی تنظیم کرد تا یک کلید فقط مجموعه خاصی از قفل ها را باز کند.

4. نسخه های محدود. همه صاحبان مشاغل باید مطمئن شوند که کلیدهای اضافی بدون اجازه آنها ساخته نمی شوند. با یک سیستم کلید محدود ، مالک تنها شخصی است که مجاز به درخواست کلیدهای تکراری ساخته شده توسط قفل ساز مسئول است. روند کار با پر کردن فرم شروع می شود ، پس از آن کلیدها برش داده می شوند و در این قفل ساز ثبت می شوند.

5. دسترسی محدود. سیستم های کلیدی محدود فقط به برخی از کارمندان اجازه دسترسی به یک منطقه خاص در یک ساختمان را می دهند. به عنوان مثال ، برخی از کارمندان ممکن است فقط وارد طبقه اول یک ساختمان شوند ، در حالی که مدیر ممکن است به طبقات اول و دوم دسترسی داشته باشد.

انتخاب یک سیستم کلید محدود

چه مواردی را باید در سیستمی با کلیدهای محدود در نظر گرفت

قبل از انتخاب سیستم با کلیدهای محدود ، هر صاحب مشاغل باید نیازهای امنیتی خود را ارزیابی کرده و س followingالات زیر را بپرسند:

  • چه حق ثبت اختراعاتی برای محصول اعمال می شود و چه زمانی منقضی می شود؟ آیا آنها درخواست می دهند؟
  • چند توزیع کننده مجاز به فروش محصول و در کجا هستند؟
  • چقدر انحصار موجود است؟
  • شرایط قرارداد چیست؟
  • چه تجهیزات ویژه ای برای سرویس قفل ها و کلیدهای تکراری مورد نیاز است؟
  • مراحل سفارش کلیدهای جدید چقدر آسان است؟

همه سیستم های دارای کلید محدود حق ثبت اختراع ندارند. کسانی که حمایت قانونی را برای محدود کردن در دسترس بودن کلیدهای اصلی به قفل سازها و توزیع کنندگان مجاز ارائه می دهند. همچنین ، حق ثبت اختراعات در حال انقضا است و بسیاری از شرکت ها به مشتریان نیاز دارند که سیستم های کلیدی تاریخ انقضا را به روز یا جایگزین کنند.

آیا به امنیت بهتری نیاز دارید؟

اگر مشاغل در حال رشد یا چندین ملک دارید ، سرمایه گذاری در یک سیستم کلید محدود محافظت بیشتری از شما می کند. Gateway Lock & Security سیستم های کلیدی مختصر اختراع شده Schlage Primus و Schlage Primus Everest را ارائه می دهد.

ما در طراحی ، نصب و نگهداری سیستم های کلیدی محدود برای تجارت شما تجربه گسترده ای داریم. ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که طراحی سیستم نیازهای عملیاتی و امنیتی شما را برآورده می کند و امکان رشد و انعطاف پذیری در آینده را فراهم می کند. برای مشاوره رایگان امروز با ما تماس بگیرید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *