راهنمای سیستم های ورود بدون کلید تجاری


امروزه ، اکثر مردم سیستم های ورود بدون کلید دارند. چه یک جاکلیدی برای باز و قفل شدن درب های ماشین باشد یا استفاده از کارت برای ورود به محل کار ، این نوع سیستم ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم های ورود بدون کلید به صاحبان مشاغل و مدیران اجازه می دهد کنترل بیشتری بر امکانات خود داشته باشند. آنها می توانند به راحتی سیستم را به گونه ای تنظیم کنند که به کارکنان سطح دسترسی متناسب با مسئولیت هایشان را بدهد.

سیستم ورود بدون کلید چیست؟

سیستم های ورود بدون کلید که به آن قفل مرکزی از راه دور نیز گفته می شود ، از دستگاه الکترونیکی استفاده می کنند که ورود به ساختمان یا وسیله نقلیه را کنترل می کند. هیچ کلید سنتی وجود ندارد. قفل توسط دستگاه دستی یا به طور خودکار از طریق مجاورت فعال می شود.

3 مزیت بزرگ سیستم های ورود بدون کلید تجاری

صاحبان مشاغل مسئول ایمنی هر کارمند ، محل و کلیه دارایی ها و اسناد مندرج در آن هستند. سیستم های ورود بدون کلید امنیت بهتر را برای همه شرکت ها ، صرف نظر از اندازه ، فراهم می کنند.

با کاهش نیاز به کلیدهای سنتی ، صاحبان مشاغل از فناوری بیشتری برای بهبود امنیت املاک خود استفاده می کنند. با سیستم های ورود بدون کلید مزایای بزرگی وجود دارد.

1. کنترل دسترسی

صاحب مشاغل کنترل بیشتری بر روی مجاز بودن ورود و خروج به محل دارد. سیستم ورود بدون کلید امکان ردیابی زمان ورود و خروج ، تغییر مجوز دسترسی و تأمین امنیت کسب و کار هنگام بسته شدن آن را فراهم می کند. یک سیستم ورود بدون کلید می تواند برای دسترسی افراد به مناطقی که فقط برای افراد مجاز محدود شده است ، برنامه ریزی شود.

2. ایجاد امنیت و ایمنی کارکنان

در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن کلیدهای سنتی می توانند کپی شوند. وقتی کارمندی یک شرکت را ترک می کند ، همیشه باید کلید را از آنها پس بگیرد. با استفاده از سیستم های ورود بدون کلید ، مالک مجبور نیست منتظر بماند تا کلید برگردانده شود یا نگران شخصی باشد که کلید آن از ساختمان است.

خطر کپی کلیدها یا ورود غیرمجاز با سیستم ورود بدون کلید تجاری از بین می رود. با این کار دیگر نیازی به تعویض قفل یا انتشار مجدد کلیدهای جدید نیست.

مشاغل با استفاده از سیستم های ورود بدون کلید می توانند کارمندان خود را ایمن تر نگه دارند. ورودی های یک ساختمان تجاری می تواند برای قفل شدن خودکار پس از اعطای دسترسی و بسته شدن درب ، برنامه ریزی شود. همچنین احتمال سرقت مواد و تجهیزات حساس را کاهش می دهد.

3. ردیابی بهتر داده ها

نرم افزاری که با سیستم های ردیابی بدون کلید تجاری استفاده می شود ، هرکسی که وارد ساختمان می شود را کنترل می کند. وی می تواند سوابق بازدید کنندگان ، حضور کارمندان و جمعیت عمومی را در یک ساختمان ثبت کند. هشدارهای خودکار برای دسترسی غیرمجاز یا تلاش برای دسترسی نیز به صاحبان مشاغل یا پرسنل امنیتی داده می شود.

کنترل دسترسی به ساختمانهای تجاری

بهترین سیستم ورود بدون کلید برای یک محیط تجاری بسته به ساختمان ، تعداد کارمندان و نیازهای امنیتی شرکت متفاوت خواهد بود.

متداول ترین سیستم های ورود بدون کلید شامل استفاده از فناوری RFID است. فناوری شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) از دو م componentsلفه تشکیل شده است: برچسب یا کارت و ریدر. یک تراشه RFID حاوی داده در کارت کاشته می شود. برای استخراج داده ها از تراشه ، کارت باید توسط خواننده با استفاده از امواج رادیویی اسکن شود. وقتی خواننده به کارت RFID نزدیک است ، داده کارت خوانده می شود.

مکانیسم های قفل مغناطیسی با کارت های RFID استفاده می شود. قفل های مغناطیسی قابل اعتماد هستند و بندرت هک می شوند. نصب آنها نیز آسان است و همین امر باعث می شود تا گزینه ای محبوب برای خواص تجاری باشند. فقط دو جز components ، آهنربای الکتریکی و داشبورد مورد نیاز است. آنها معمولاً در قسمت بالایی درب و قاب درب نصب می شوند ، زیرا این مکان بهترین مکان برای اتصال آهنربا به مدار الکتریکی ساختمان است.

وقتی آهنربا توسط جریان الکتریکی تأمین می شود ، داشبورد به سمت آن جذب می شود. میدان مغناطیسی به قدری قوی است که نیرو در را محکم کرده و از باز شدن آن جلوگیری می کند. با استفاده از سیستم کنترل دسترسی می توان در را از راه دور باز کرد. با این کار هویت هر شخص تأیید می شود و قفل درب برای کاربران مجاز باز می شود.

برای قفل نگه داشتن درب باید برق را به قفل وارد کرد. قفل های الکترومغناطیسی ایمن هستند. یعنی با قطع شدن برق به طور خودکار باز می شوند. با این کار افراد می توانند در صورت آتش سوزی یا اضطراری ساختمان را ترک کنند.

از دستگاه ها خارج شوید

در مواقع اضطراری ، ساختمانهای تجاری باید برنامه ای برای خروج سریع و ایمن کارمندان و مشتریان داشته باشند. صاحبان هتل ها ، انبارهای بزرگ و سایر ساختمان های تجاری از دستگاه خروجی یا نوار سقوط استفاده می کنند. این سخت افزاری است که روی درب نصب می شود و آن را از بیرون قفل می کند. ورودی محدود است ، اما افراد داخل آن می توانند در صورت آتش سوزی یا اضطراری ساختمان را ترک کنند.

کدهای ساختمانی محلی تصمیم می گیرند که کجا از دستگاه های خروجی استفاده کنند. اکثر کدها به قسمت فعال کننده مکانیزم رها سازی نیاز دارند تا حداقل نیمی از درب امتداد داشته باشد. سه نوع دستگاه خروجی وجود دارد:

1. سبک رم

دستگاه خروجی که بیشترین استفاده را می کند دستگاه رینگ است. در دربهای تک یا دوتایی که از یک قفل تشکیل شده و از یک انتهای دستگاه بیرون زده استفاده می شود. قفل رینگ بسیار ایمن و بادوام است.

2. سبک ساخته شده است

قفل تعبیه شده برای نصب درب به جیب یا درب نیاز دارد. دستگاه های خروجی توکار برای ساختمان های تجاری استفاده می شوند که نیاز به قفلی دارند که به شدت بارگیری شده و می تواند در برابر استفاده زیاد مقاومت کند.

3. میله عمودی

دستگاه های دارای میله های عمودی از میله هایی استفاده می کنند که از دستگاه تا بالا و پایین قاب درب امتداد دارند. میله ها جمع شده و آزاد می شوند تا هنگام فشار دادن خط اضطراری درب باز شود. برای امنیت بیشتر می توان از آن بر روی درب های دوتخته و یک در استفاده کرد.

درباره قفل کردن و امنیت درگاه

Gateway Lock & Security از سال 1960 راه حل های امنیتی برای مشاغل بزرگ و کوچک ارائه داده است. از سیستم های ورود بدون کلید گرفته تا دوربین های امنیتی ، قفل سازها و سیستم های امنیتی ما به محافظت از کارمندان ، تجهیزات و داده ها در همه زمان ها کمک می کنند.

در Gateway Lock & Security ، تکنسین های ما با صنایع مختلفی از جمله مدیریت املاک ، دفاتر فروش ، تولید ، آموزش ، خرده فروشی و فناوری کار می کنند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *