این کریسمس از آتش محافظت کنید


وقتی به آتش سوزی کریسمس فکر می کنیم ، به این فکر می کنیم که در مقابل جوراب ساق های کریسمس بنشینیم و شراب آب پز در دست داشته باشیم … نه هرج و مرج آتش سوزی کریسمس که به طور اتفاقی در محل کار شما ایجاد شده است!

در اینجا 5 نکته برتر ما برای حفظ این کریسمس آورده شده است:

1. درخت کریسمس

اگرچه درخت زیبا و تزئین شده در مرکز بسیاری از مشاغل کریسمس قرار دارد ، اما آنها سوخت بسیاری از آتش سوزی ها هستند.

  • چوب مصنوعی به دلیل نسخه های واقعی که اغلب خشک می شوند ، در معرض آتش سوزی کمتری نسبت به چوب واقعی هستند و خطر ایمنی در برابر آتش سوزی را بیشتر می کند.
  • اگر هنوز یک درخت کریسمس واقعی انتخاب کرده اید ، به دنبال تازه و سبز باشید. کمتر است
    احتمال خشک شدن آن در دوره ای که در محل زندگی شما است ، و در نتیجه خطرات احتراق کاهش می یابد.
  • با احتیاط ، محل درخت کریسمس خود را انتخاب کنید ، به دور از منابع شعله یا گرما.

2. Chچراغ های کریسمس

چراغ های چشمک زن بسیاری از خانه ها را در فصل تعطیلات ، چه در داخل و چه در خارج ، تزئین می کنند. با این حال ، چراغ ها یکی از جدی ترین تهدیدات ایمنی در برابر آتش است. مطمئن شوید سیم کشی چراغ های کریسمس در شرایط خوبی قرار دارد و هیچ نشانه ای از سایش در آن دیده نمی شود. تمام چراغهایی که این معیارها را ندارند باید از بین بروند.

3. هشدار دهنده های آتش

احتمالاً مهمترین اقدامی که باید انجام شود این است که اطمینان حاصل کنید همه سیستم ها و تجهیزات اعلام حریق کاملاً کار می کنند و به روز هستند.

  • اطمینان حاصل کنید که هشدارهای دود شما بصورت هفتگی آزمایش می شوند و عملکرد باتری ها کاملاً مناسب است. برای تلفن یا تقویم خود یادآوری تنظیم کنید. ثانیه طول می کشد و می تواند جان انسان ها را نجات دهد
  • اگر پتو آتشی دارید ، از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
  • بررسی کنید که تمام کپسول های آتش نشانی کاملاً فعال هستند.
  • مطمئن شوید که مسیرهای فرار به راحتی قابل دسترسی و بدون مانع هستند.

خطری از برق ، لامپ یا سایر خطرات قابل اشتعال وجود ندارد. اکثر تزیینات مانند تینسل ، بنرهای کاغذی و شمع ها کاملاً قابل اشتعال هستند. بنابراین ، برای به حداقل رساندن خطر آتش سوزی ، از قرارگیری صحیح آنها اطمینان حاصل کنید.

هیچ کس نمی خواهد با ترس جشن در حوالی کریسمس کنار بیاید! با این حال ، اگر تجارت شما با آتش سوزی کریسمس روبرو شده است ، باید اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم آمادگی کامل برای مبارزه با آن را دارید.

قبل از کریسمس وقتی صحبت از کارتان می شود کابوس نبینید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محافظت از محل کار خود در برابر آتش سوزی در کریسمس ، با ما تماس بگیرید 0845 402 3045 یا ایمیل sales@assured-ltd.co.uk

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *