اطفا حریق با کیفیت توسط Ansul


آتش سوزی های زیادی در هتل ها ، اتاق های مسافرتی و مسافرخانه ها ، مهمانسراها و خوابگاه ها از آشپزخانه آغاز می شود.

منابع گرما مانند سرخ کن ها ، گریل ها ، اجاق ها ، توسترها و قابلمه ها را می توان با استفاده از سیستم های اطفا fire حریق که به آن سیستم اطفا kitchen آشپزخانه نیز می گویند ، از گسترش آتش محافظت کرد.

Church Fire مفتخر است که از سال 1939 به عنوان توزیع کننده مجاز محصولات Ansul ، رهبران صنعت ، فعالیت می کند. سیستم های آتش نشانی Ansul فناوری کاملاً مطمئنی را برای شناسایی و خاموش کردن سریع آتش ارائه می دهند و خطر زندگی و دارایی را کاهش می دهند.

وقتی آتش سوزی شناسایی می شود ، یا به صورت دستی از طریق یک نقطه تماس شیشه ای یا به طور خودکار از طریق ردیاب های گرما / دود ، سیگنالی به صفحه کنترل خاموش ارسال می شود و عامل موجود آزاد می شود. این امر باعث قطع اکسیژن در آتش می شود ، به این معنی که خطر انتشار آن کاهش می یابد و تخلیه می تواند با خیال راحت انجام شود.

کلیساهای آتش نشانی دانش گسترده ای در مورد سیستم های Ansul دارند و از خطرات آشپزخانه های کار کاملاً آگاه هستند. تکنسین های ما به طور منظم آموزش محصولات را می بینند تا اطمینان حاصل کنند که خدمات آنها در سیستم های Ansul با شرایط سختگیرانه عملکرد مطابقت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اطفای حریق ، با “آتش سوزی کلیساها” تماس بگیرید 0370 608 4350.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *